Cykl 10 warsztatów doskonalących umiejętności wychowawcze pt.: „Szkoła dla Rodziców”

4 lutego 2020 r. zakończył się kolejny cykl 10 warsztatów doskonalących umiejętności wychowawcze pt.: „Szkoła dla Rodziców” prowadzonych przez psychologa p. Kingę Strus oraz neurologopedę, p. Magdalenę Sławińską.

Już od ponad 10 lat Poradnia w ramach działań wspierających rodzinę proponuje bezpłatne warsztaty (cykl 10 spotkań, 1 raz w tygodniu), w ramach których realizowany jest program doskonalenia umiejętności wychowawczych dla chętnych rodziców i wychowawców. Program zajęć oparty jest o książki Adele Faber i Elaine Mazlish ,,Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły” oraz „Rodzeństwo bez rywalizacji”. Rodzice uczestnicząc w spotkaniach otrzymują wiedzę oraz konkretne narzędzia do wykorzystywania w trudnej sztuce wychowania.

Po feriach zimowych rusza kolejny cykl warsztatów. Zapisu można dokonać osobiście w sekretariacie Poradni lub telefonicznie pod numerem telefonu: 25 794 33 04. Ilość miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy!